Dodany: 2012-08-08 10:36:39

 

Czym jest księgowośćDla większości z nas księgowość to to samo co rachunkowość. Niestety tak właśnie nie jest gdyż księgowość wchodzi w skład rachunkowości i zajmuje się stroną rejestracji i ewidencjonowania wszelkich zdarzeń jakie na rzecz klientów wykonuje każde biuro księgowe warszawa, odpowiedzialne za cała dokumentację którą podatnik będący przedsiębiorcą będzie odprowadzał do odpowiednich urzędów.

 

Wszystkie zdarzenia składające się na księgowość muszą być więc w odpowiedni sposób ujęte aby w łatwy i szybki sposób biuro księgowe warszawa mogło do nich dotrzeć. W przeciwnym razie terminy ustalone przez prawodawcę będą po prostu nie osiągalne przez przedsiębiorcę a tym samym spóźni się on zarówno z zapłatą należności jak też dostarczeniem dokumentów potwierdzających wykonanie wszelkich operacji mających na celu prowadzenie rachunkowości zgodnie ze stanem faktycznym.

 

Uchylanie się od obowiązku ewidencjonowania wszelkich zdarzeń mających miejsce w firmie czy to samodzielnie czy też poprzez biuro księgowe warszawa jest karalne..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest księgowość
Nick: