Dodany: 2012-02-16 09:17:40

Czy warto zakładać lokaty Wielu z nas ma często dylemat, co zrobić ze swoimi oszczędnościami. Jeśli już w ogóle nie wiemy jak nimi zarządzać, by nie tylko nie straciły na wartości, ale jeszcze przyniosły jakiś zysk, zwróćmy i do doradców, jakich znajdziemy niemal w każdej instytucji takiej jak biuro rachunkowe ursynów. Nawet przy przewidywanej prowizji, na pewno się nam to opłaci.

 

Biuro rachunkowe ursynów jest bowiem jednostką specjalizującą się w obrocie finansami, więc udzieli nam fachowych i wiarygodnych informacji na ten temat. Dość intratnym sposobem lokowania oszczędności w przypadku klientów indywidualnych, okazują się być wszelkiego rodzaju lokaty bankowe.

 

Co prawda nie zyskamy dzięki nim szybko i dużo, jak przy agresywnych inwestycjach, ale i niemal niema niebezpieczeństwa, że cos w ten sposób stracimy. W ofertach, jakie może nam przedstawić biuro rachunkowe ursynów, najczęściej spotkać się możemy z oprocentowaniem od czterech do dziewięciu procent wpłaconej kwoty w skali roku. Nie są to może bajońskie sumy, ale przynajmniej zysk jest pewny..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy warto zakładać lokaty
Nick: