Dodany: 2012-02-16 09:53:41

Czym są karty kredytoweCzasami wchodząc do sklepu zdarzają się sytuacje, że mimo szczerych chęci zakupu, nie powalają nam na to pustki w portfelu i na koncie bankowym. W takich sytuacjach biuro rachunkowe ursynów może doradzić zdobycie funduszy na potrzebne przedmioty w innego źródła.

 

Biuro rachunkowe ursynów może widzieć taki sposób choćby w ubieganiu się o tak zwaną kartę kredytową. Najczęściej wygląda ona dokładnie tak samo jak ta płatnicza i działa podobnie. Istnieje jednak między nimi znaczna różnica. Karta kredytowa pozwala nam na wyjecie z kąta sumy większej niż się tam znajdująca – oczywiści do granic nałożonego przez bank limitu. Stąd też pochodzi nazwa tego rodzaju usługi, bardzo przypomina ona szybkie i łatwe wzięcie kredytu.

 

Jak możemy się dowiedzieć od doradców, zatrudnianych przez biuro rachunkowe ursynów, jest to jednak sposób znacznie bardzie j korzystny dla klienta choćby dlatego, że za każdym razem nie musimy wypełniać szeregu dokumentów – płacimy i już. Ponadto w większości przypadków, jeśli oddamy dług przed upływem określonego czasu, nie zapłacimy za niego żadnych odsetek, jak trzeba by było przy zwykłym kredycie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są karty kredytowe
Nick: