Dodany: 2012-02-16 09:43:51

Czym jest zdolność kredytowa W życiu bywa różnie. Zwłaszcza obecnie, kiedy kryzys przychodzi za kryzysem, a sytuacja finansowa większości gospodarstw domowych jest niepewna, coraz trudniej uzyskać kredyt lub pożyczkę na większa sumę pieniędzy. Jeśli nie mamy tak zwanej zdolności kredytowej nie pomoże nam nawet biuro rachunkowe ursynów.

 

Konsultanci jakich zatrudnia biuro rachunkowe ursynów mogą nam jednak dokładnie wyjaśnić, czym owa zdolność kredytowa jest i jak ją uzyskać. Otóż, nazywa się tak w bankowości możliwości spłaty zaciągniętych przez klienta zobowiązań wobec jednostki finansowej. Każdy szanujący się bank, przed udzieleniem jakiejkolwiek pożyczki, musi ją zweryfikować dla własnego dobra i interesu.

 

Dzieje się to w oparciu o dochody osoby ubiegającej się oraz jej stabilność finansową – rodzaj umowy o pracę, sytuacją rodzinną, stan zdrowia, historię spłaty poprzednich kredytów jeśli takie były. Biuro rachunkowe ursynów zawsze dba też, by klienci byli świadomi, że posiadanie lub nie zdolności kredytowej może ulegać zmianom w zależności od wysokości pożądanej kwoty – im większa, tym trudniej ja osiągnąć..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest zdolność kredytowa
Nick: