Dodany: 2012-07-31 12:26:59
 

Składki na ubezpieczenie zdrowotne Podczas pracy jesteśmy narażenie na liczne uszczerbki na zdrowiu i choroby oraz urazy. Wszystko to ma ścisły związek z ubezpieczeniem zdrowotnym, jest to obligatoryjne ubezpieczenie, państwowe odprowadzane na rzecz ZUS-u który nam należne z tego tytułu odszkodowanie wypłaca lub pokrywa koszty leczenia zauważa pracownik biuro rachunkowe gdańsk.

 

Ubezpieczenie zdrowotne służy do opłacania kosztów leczenia i opieki medycznej oczywiście państwowej ubezpieczenie nie uwzględnia prywatnej opieki medycznej. Składki te są pobierane od co miesięcznego wynagrodzenia za pracę w postaci procentu od wielkości płacy zwraca uwagę pracownik biuro rachunkowe gdańsk.

 

Składek w naszym wynagrodzeniu mamy bardzo wiele i jedną z nich jest na ubezpieczenie zdrowotne, wielkość składki wynosi według stanu prawnego na dzień dzisiejszy wynosi około 5% naszego wynagrodzenia. To nie zbyt wygórowana cena zauważa szef biuro rachunkowe gdańsk, niestety te ubezpieczenie jest dość ubogie w świadczenia, wąska lista leków refundowanych i słaba służba zdrowia z niewielkimi szansami na refundację poważniejszych operacji czy rehabilitacji to pozostawia wiele do życzenia zauważa pracownik biuro rachunkowe gdańsk..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Składki na ubezpieczenie zdrowotne
Nick: