Dodany: 2012-02-16 09:11:38

Czym jest kredyt hipotecznyKażdy z nas chciałby mieć własne przytulne mieszkanie i nie martwić się o dach nad głową dla siebie i najbliższych. Niestety, w dzisiejszych czasach, ciężko osiągnąć to bez pomocy  finansowej ze strony banków. Jeśli nie mamy zupełnie pojęcia na ten temat, warto skorzystać z pomocy jednostek takich, jak biuro rachunkowe ursynów, by nie popełnić brzemiennego w skórki błędu.

 

Doradcy, jakich zatrudnia biuro rachunkowe ursynów, często uświadamiają swoim klientom mechanizmy działania takich rozwiązań, jak kredyty hipoteczne, pozwalające na zdobycie własnych czterech kątów. Pamiętajmy, że mimo zajmowania i opłacania wszelkich wydatków bieżących nieruchomości (czynsz, rachunki za prąd, wodę, gaz), nie jesteśmy jej właścicielami do momentu spłacenia bankowi całości pożyczonej sumy.

 

Wynika to z mechanizmu działania hipoteki, gdzie faktycznym właścicielem mieszkania czy domu, jest właśnie udzielająca kredytu instytucja, gdyż to ona płaci za jego kupno. Biuro rachunkowe ursynów, zawsze uczula na to swoich klientów, gdyż bank może zająć nieruchomość, w razie notorycznego uchylania się od uiszczania rat w terminie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest kredyt hipoteczny
Nick: