Dodany: 2012-02-16 09:15:48

Czym jest pożyczka gotówkowaW życiu zdarzają się różne sytuacje i nie sposób przewidzieć ich nastania. Niekiedy szybko potrzebujemy gotówki, bo na przykład popluła sie lodówka i trzeba kupić nową – co dla niektórych, może być niebagatelnym wydatkiem. Jeśli nie uda nam się zorganizować jej od rodziny lub znajomych, biuro rachunkowe ursynów może nam pomóc w uzyskaniu jej z innych źródeł.

 

Dzieje się tak, ponieważ biuro rachunkowe ursynów w ramach swojej działalności, prowadzi także kompleksowy konsulting w zakresie szeroko pojętych finansów prywatnych. Dzięki pracującym tam doradcom, możemy uzyskać rzetelne i sprawdzone informacje, dotyczące choćby takich źródeł zyskania funduszy, jak choćby pożyczki gotówkowe. Jest to forma dostępna nie tylko dla banków, ale także dla wszystkich innych instytucji finansowych, zwanych prarabankowymi oraz osób prywatnych.

 

Cel na jaki jest ona brana nie musi być wyjawiony (w przeciwieństwie do kredytu), ale będą to też niezbyt duże sumy – zwykle do kilku tysięcy złotych. Korzystają z nich nie tylko klienci prywatni ale też jednostki gospodarcze, takie jak choćby biuro rachunkowe ursynów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest pożyczka gotówkowa
Nick: