Dodany: 2012-02-16 09:49:56

Czy każdy może wziąć kredyt Jak powszechnie wiadomo, nie zawsze możemy pozwolić sobie na wszystko, co byśmy chcieli. Czasem nawet potrzebne rzeczy są za drogie na jednorazowy wydatek i albo musimy na nie oszczędzać albo zdobyć fundusze z innych źródeł. Biuro rachunkowe ursynów może nam doradzić kilka potencjalnych sposobów na zdobycie środków.

 

Doradcy jakich zatrudnia biuro rachunkowe ursynów niekiedy proponują klientom wzięcie kredytu lub pożyczki. Pamiętajmy jednak, że uzyskanie zarówno jednego jak i drugiego, zależne jest od aktualnej zdolności kredytowej. Osoby bezrobotne lub nie posiadające udokumentowanego dochodu, nie mogą niestety liczyć na przyznanie środków w jakiejkolwiek poważnej instytucji finansowej.

 

Także jednostki niemające pełnej zdolności do czynności prawnych – choćby nieletni czy osoby częściowo lub całkowicie ubezwłasnowolnione – nie otrzymają kredytu ani pożyczki. W takich przypadkach nie pomoże nawet biuro rachunkowe ursynów i najlepsi pracujący w nim doradcy i znawcy rynku finansowego..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy każdy może wziąć kredyt
Nick: