Dodany: 2012-02-16 09:37:28

Lokaty krótkoterminoweZawsze dobrze posiadać jakieś oszczędności na tak zwaną „czarna godzinę”, kiedy to z przyczyn losowych możemy pilnie potrzebować gotówki. Zdążają się jednak osoby, które nawet jeśli takowe zapasy posiadają, nie bardzo wiedzą jak nimi obracać i korzystać muszą z rad takich jednostek jak biuro rachunkowe ursynów. Dzięki temu, pieniądze inwestowane będą z opłacalnym zyskiem.

 

Jednym ze sposobów zarządzania oszczędnościami, jakie zaproponować nam może biuro rachunkowe ursynów, z którego korzystamy, są lokaty krótkoterminowe. Jak sama nazwa wskazuje, ich cechą charakterystyczną jest stosunkowo niedługi czas przetrzymywania pieniędzy. Świetnie sprawdzają się one w sytuacji, gdy nie jesteśmy pewni, czy nie będziemy potrzebować gotówki w najbliższych dniach lub miesiącach.

 

Co prawda, jak zapewne poinformują nas doradcy, zatrudniani przez biuro rachunkowe ursynów, zysk jaki może przynieść ten rodzaj lokat, jest znacznie mniejszy, niż w przypadku tych rocznych lub dłuższych. Pieniądze są jednak dzięki nim dostępniejsze a nie tracą na wartości jak przysłowiowej skarpecie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lokaty krótkoterminowe
Nick: