Dodany: 2012-02-16 09:57:52

Czym są fundusze inwestycyjneKażdy z nas mając jakieś oszczędności, chciałby je jakoś intratnie zainwestować. Mało kto jednak zna się na rynku finansowym na tyle, aby skutecznie lokować pieniądze w inny sposób, niż na lokatach, a jak przekonuje biuro rachunkowe ursynów, najwięcej zdobywa się uczestnicząc w tak zwanych funduszach inwestycyjnych.

 

Biuro rachunkowe ursynów, jako jednostka wszechstronnego doradztwa finansowego, doskonale zna się także i na tym aspekcie rynku. fundusze inwestycyjne są holenderskim wynalazkiem na wspólne lokowanie kapitału w jedną działalność przez wielu inwestorów. Istnieje wiele ich rodzajów, różniących się między sobą stopniem otwartości, przeznaczeniem w stosunku do klientów docelowych (osoby prywatne, instytucje), stopniem ryzyka oraz wysokością potencjalnego zysku.

 

Doradcy jakich zatrudnia biuro rachunkowe ursynów, doskonale potrafią wskazać nie tylko, który rodzaj będzie dla nas w danym momencie najkorzystniejszy, ale też wybrać spośród ofert, tę najbardziej odpowiadającą naszym potrzebom..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są fundusze inwestycyjne
Nick: