Dodany: 2012-02-16 09:41:59

Lokaty inwestycyjne Jeśli inwestujemy w coś swoje oszczędności, wszyscy chcielibyśmy aby zapewniało to duży zysk w jak najkrótszym czasie. Biuro rachunkowe ursynów, w którym zasięgamy rady, rzadko jednak doradza taką strategię, gdyż zamiast zyskać możemy sporo stracić, co nam się w ogóle nie opłaca.

 

Osobom, które jednak upierają się przy takim zarządzaniu swoimi środkami, biuro rachunkowe ursynów może zaproponować jako formę pośrednią lokatę inwestycyjną. Stanowi ona płynne połączenie bezpieczeństwa lokaty ze zwiększonymi przychodami funduszy inwestycyjnych.

 

Bank, przyjmując środki klienta na określony czas, zobowiązuje się nimi obracać właśnie w ich obrębie, co stwarza możliwość znacznie większych profitów, niż w przypadku lokaty tradycyjnej. Stroną ujemną tego typu rozwiązań jest fakt, iż wysokość uzyskanego przychodu nie jest z góry ustalona i zależy od aktualnej sytuacji na rynku. Doradcy zatrudniani przez biuro rachunkowe ursynów zaznaczają też istnienie możliwości straty , gdyż zawsze występuje ryzyko zmiany koniunktury..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lokaty inwestycyjne
Nick: