Dodany: 2012-02-16 09:45:42

Jak podnieść swoją zdolność kredytową Każdy z nas marzy o własnym przytulnym miejscu na świecie. Jednak przy obecnym stosunku wysokości miesięcznego dochodu do cen mieszkań, moglibyśmy sobie pozwolić na jakąkolwiek nieruchomość w okolicach emerytury. Innym sposobem jest udanie się do instytucji takiej jak biuro rachunkowe ursynów po poradę, co możemy zrobić w takiej sytuacji.

 

Jedną z dróg wyjścia, jaką może nam zaproponować biuro rachunkowe ursynów jest wzięcie kredytu hipotecznego. By jednak bank nam go udzielił, uzyskać musimy najpierw zdolność kredytową na pożądaną przez nas sumę. Ponieważ zależy ona od wielu czynników, specjaliści jakich zatrudnia biuro rachunkowe ursynów, mogą mam podpowiedzieć jak poprawić naszą obecną zdolność, aby pozwoliła ona nam na uzyskanie kredytu w takiej wysokości jak sami chcemy.

 

Podniesienie możliwości pożyczkowej bardzo łatwo można osiągnąć przez jakikolwiek inny, mniejszy kredyt lub zakup na raty – zyskujemy wówczas ładną historię spłaty. Także rodzaj umowy z pracodawcą będzie miał znaczenie, dążmy więc do takiej o pracę i to najlepiej na czas nieokreślony..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak podnieść swoją zdolność kredytową
Nick: