Dodany: 2012-02-16 09:40:28

Lokaty długoterminowe Zawsze, gdy to możliwe powinniśmy gospodarować domowym budżetem w sposób pozwalający na regularne odkładanie choć małych sum. Nie wiadomo bowiem, kiedy mogą być one potrzebne. Jeśli nie wiemy jak je zainwestować, by nie traciły na wartości, zawsze możemy skorzystać z doświadczenia osób, jakie zatrudnia biuro rachunkowe ursynów, które doradzi nam fachowo i profesjonalnie.

 

Wśród rozwiązań jakie może nam zaproponować biuro rachunkowe ursynów, znajdują się między innymi lokaty bankowe, a wśród nich te długoterminowe. Sprawdzają się one świetnie, kiedy osoba może pozwolić sobie na ograniczenie dostępu do swoich oszczędność.

 

Najczęściej zakładają one bowiem utratę odsetek w momencie wyjęcia z lokaty gotówki, przed upłynięciem jej nominalnego terminu – a zwykle jest to rok lub nawet dłużej. Jeśli więc odwiedzając biuro rachunkowe ursynów, szukamy po prostu sposobu przetrzymania swoich oszczędności tak, by nie straciły na wartości a jeszcze przyniosły jakiś zysk, to ta opcja powinna być dla nas odpowiednia.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lokaty długoterminowe
Nick: